Profi zouvačka Cormach PUMA

Zovačka nízkoprofilových a RUN FLAT pneumatik CORMACH PUMA

Ve spolupráci s italskou značkou CORGHI vyvinula společnost CORMACH zouvačku CORMACH PUMA, která je identická se zouvačkou CORGHI ARTIGLIO 50. Jedná se o plně automatickou, profi zouvačku navíc vybavenou pomocným ramenem.

Tato zouvačka s pomocným ramenem používá technologii LEVERLESS, neboli technologii bez použití montpáky. Jedná se o úplně jiný a nový systém přezouvání pneumatik nejen nízkoprofilových a RUN FLAT, ale i obyčejných osobních a dodávkových.

Aby nedocházelo ke zničení přezouvaných disků nebo pneumatik, je kolo upínáno do stolu zouvačky za středovou díru. To zaručuje vyšší přesnost a pevnost při přezouvání a tím zabraňuje například roztrhnutí patky pneumatiky nebo poškození hrany disku, které jsou nejčastěji zapříčiněny špatným upnutím. Na tento stůl je možno upnout kola o průměru až 30", šířce 15" a váhy 85 kg. Stůl je vybaven středícím kolíkem, který snadno a rychle ustaví kolo do správné polohy. Samotné upínání je mnohem šetrnější, neboť kola jsou upínána podobně jako při vyvažování za střed kola. Upínání je mechanické s rychloupínačem, veškeré upínací prvky jsou chráněny plastovými kryty proti poškození ráfku.

Práci s velmi těžkými a rozměrnými koly si lze ulehčit pneumatickým zvedákem. Otáčení stolu je zajišťované motorem s plynulou změnou otáček.

Pracovní rameno je pneumatické, odklápí se vlevo a nastavení včetně aretace zouvací hlavy se provádí pneumaticky. Zouvací palec je dvoupolohový, pneumaticky ovládaný. Dvě polohy zouvacího palce zajišťují přetáhnutí patky pneumatiky přes hranu disku bez použití montpáky a opačně.

Odtlačovací rameno je umístěno vpravo od hlavního nosného sloupu. Na konci teleskopicky vysouvaného ramene, které je ovládáno pneumaticky, je umístěn odvalovací kužel, jehož úhel je možno měnit v průběhu odtlačování. Po správném nastavení polohy odtlačovacího kuželu k hraně ráfku, se dalším ovladačem tlačí na patku pneu až se dosáhne požadovaného stavu. Pro odtlačení pneu zespodu se celá jednotka odtlačovače jednoduchou operací otočí o 180° a provede se stejná operace v opačném směru.

Zouvačka je vybavena hustičem pneumatik s manometrem.

Celé zařízení je ovládáno páčkami na přehledném ovládacím panelu.

Informační videoklip k zouvačce CORMACH PUMA zde.

Zouvačka pneu se dodává se standartním příslušenstvím:

  • náhradní plastové kryty zouvacího palce
  • plastové kryty stolu zouvačky
  • rychloupínací sada
  • 4x upínací kužely různých průměrů
  • plastové kryty upínacích kuželů
  • 1x filtr + přimazávač stlačeného vzduchu
  • 1x držák na malou nádobu mazadla

Technické parametry zouvačky:

Uchycení ráfků 12" - 30"
Maximální průměr kola 1200 mm
Maximální šířka kola 390 mm
Pracovní napětí 230V - 1ph
Síla odrážeče 775 Kg
Výkon elektromotoru 0,75 HP
Hmotnost stroje 328 Kg

Cormach PUMA

Cormach PUMA

Zaujala Vás tato zouvačka? Kontaktujte nás!

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat pro zjištění ceny a dostupnosti zouvačky.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kontaktujte nás

PONTI KUNČÍ s.r.o.
Kunčí 56
Slatiňany 538 21

Prodej vybavení
+420 728 726 840

Revize zvedacích zařízení
+420 728 726 840

Servis, náhradní díly
+420 602 742 983

E-mail© 2019, PONTI KUNČÍ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing